E papritur/ Dua Lipa ndalohet nga policia, ja arsyeja


Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka pasur një moment jo të këndshëm me policinë londineze.

Ajo është ndaluar teka ka qenë duke xhiruar klipin për këngën e saj të re. Policia është thirrur nga banorët e zonës pasi turma që u mblodh për të parë Duan, ishte shumë e madhe.

Një banor i zonës i pyetur nga “The Sun” u shpreh se Dua dhe produksioni po i shijonin xhirimet në maksimun ndërsa për banorët e lagjes ato u kthyen në m.akth.