E rëndë/ Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat, arrestohet i riu në Palasë (Videolajm)


Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat, arrestohet i riu në Palasë, momenti kur policia e shoqëron me qese plehrash në kokë.