Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit, bën paralajmërimin e rëndësishëm për disa shenja


Dielli ndodhet tashme ne shenjen e Akrepit. Akrepi perfaqeson interesat pasionet dobesite dhe pikat delikate qe duhet te ndricohen qe duhet te ndryshojne dhe te metamorfohen.

Por ne te njejten kohe eshte ne katerkendesh me asteroidin Medusa. Mendimet e semura lulezojne brenda kokes prandaj dhe Medusa duhet ti pritet koka.

Kombinimi i dites tregon parandjenjen qe sot duhet te jete e qarte per te percaktuar ate qe eshte e sakte apo e gabuar. Gjithsesi sot mbrapa te qeshures mund te fshihet nje antagonizem i erret.

Sot duhet te besojme qe kemi fuqi te rilindim nga hiri jone. Megjithate Akrepi e ka kete energji. Mund te behet Shqiponje dhe te fluturoj mbi toke e qiell.

Parashikimi i horoskopit:

Dashi

Sot dita mbart xhelozi dhe nje moment te erret ne jeten tuaj ku ju nuk do ti beni dot balle presionit qe vijne ne planin personal por nga gabimet tuaja.

Demi

Ne fushen e bashkepunimeve nje partner do behet shume antagonist me ju dhe ndoshta do ju fusi ne nje kurth te erret. Po edhe ne marredheniet ne cift sot ka probleme.

Binjaket

Do ndjeni se duhet te beni nje rigjenerim ne jeten tuaj por ndjeheni te pafuqishem. Dikush ju ka rrembyer energjine dhe ju akoma nuk po e kuptoni nga ju vjen kjo dobësi.

Gaforrja

Nga sot fillon nje moment i rendesishem ne jeten erotike dhe shume pasionant. Por mometet jane me te fuqishme nga sa mund te përballoni. Vuajtja e partnerit do ju beje te vuani.

Luani

Nje pjestar i familjes do ju ndihmoj dhe do ju behet force ne kete kohe ku duket sikur keni humbur kontrollin dhe drejtimin e jetes dhe jeni para vendimeve te rendesishme.

Virgjeresha

Planet tuaja sot do hasin nje pengese e cila vjen nga persona qe i dine pikat tuaja te dobeta dhe tashme do bejnë dëmin e madh ne projektet tuaja. Kujdes mesazhet lajmet dhe informacionet qe ju vijne.

Peshorja

Ju duhet nje rigjenerim ne pergjithesi dhe nje rigjenerim ne ceshtjet ekonomike ne veçanti, por per kete duhet te hiqni nje ngarkese te semure ne punet dhe shpenzimet tuaja.

Akrepi

Pasioni fillon sot bashke me ju dhe fuqia e te ndjerit sakte te asaj qe duhet te beni. Punet do ti keni gjysem te gatshme nga provokimet qe do ju bejne. Ka ardh koh qe disa persona ti largoni nga jeta juaj.

Shigjetari

Kujdes me prapaskenat qe kane te bejne me punen dhe takimet me njerez qe nuk jeni te sigurt a jane te shendetshem ne lidhje me ju dhe inatresat tuaja.

Bricjapi

Nje surprize e pakendshme do ndodhe sot per ju sidmos ne rradhen e miqeve dhe jetes sociale. Nje shoqe pune apo nje e afert do tju frikesoj per ecurine e nje lidhje erotike.

Ujori

Fillon fillimi i fundit te nje nenshtrimi qe keto periudha te veshtira ju kishin bere te ndjenit ne lidhje me karieren dhe jeten personale. Sot fillon dukshmeria juaj dhe transformimi juaj.

Peshqit

Do ju dali nje mundesi udhetimi por ju do ta nderprisni pasi do bini prehe dikujt qe do ju pengoj me qellim te humbni nje mundesi te arte ne zhvillimin tuaj.