Tha në emision se nuk ishte marrë kurrë me vajza të shëndetshme, i zbulohen “të palarat” Andit të ‘Përputhen”


Prej kohësh në rrjetet sociale është diskutuar se Andi i “Përputhen” është i fejuar. “Kryefjala News” ka mësuar se e fejuara e Andit quhet Leutrime, është me origjinë nga Kosova dhe prej vitesh jeton në Suedi. Andi dhe vajza duken tepër të dashuruar dhe gjithashtu në doren e vajzës dallohet edhe unaza e fejesës.

Nuk dihet se pse janë ndarë me njëri – tjetrin, por me sa duket Andi theu zemrat e shumë vajzave. Nga ana tjetër, nuk dihet nëse produksioni i “Përputhen” ka patur dijeni për këtë fakt, ose nëse ky fakt përbën problem për Andin.

Më herët gjatë emisionit kur diskutohej takimi me Tean, Andi kishte pohuar se nuk kishte patur kurr të bënte me vajza të shëndetshme ndërkohë që fotot tregojnë të kundërten.