Xhensila tërheq vëmendjen me tatuazhin e saj të fundit, kuptimi i tij është mjaft i veçantë


Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, ka zbuluar së fundmi me anë të një postimi në ‘Instagram’ tatuazhin e saj më të ri. Ajo ka vendosur të gdhendë në trup emrin e vogëlushes së saj, Ajkës.

Këngëtarja e ka menduar me detaje këtë tatuazh dhe shkronjat e Ajkës i ka ndarë në dy duar, të tilla që kur ato të bashkohen për lutje të formojnë emrin e vogëlushes.

“Lutja ime”, shkruan Xhensila. Ajo ka shkruar edhe një citim nga Bibla. “Të gjithë fëmijët e tu do të mësohen nga Zoti dhe madhështia do të jetë paqja e tyre…Isaiah 54:13”.

 

View this post on Instagram

 

Lutja ime…🙏 “All your children will be taught by the Lord, and great will be their peace” -Isaiah 54:13

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on