Gjashtë vite pa dr.Florin/ Ermal Mamaqi zgjedh foton e veçantë për të kujtuar këngëtarin


Sot mbushen 6 vite nga ndarja e papritur nga jeta e këngëtarit të njohur dr.Flori.

Vdekja e tij tronditi opinionin publik, ndërkohë që ende kolëgët, të afërmit, e familjarët e kujtojnë me mall.

Këngët e dr.Florit vijojnë të dëgjohen edhe sot, ndësa ai do të mbahet mend gjithmonë si djali i hiteve.

Aktori dhe prezantuesi Ermal Mamaqi, ishte gjithashtu mik tepër i ngushtë me këngëtarin.

Në rrjete sociale ai ka publikuar një foto të vjetër ku shfaqet krah Florit në një gëzim familjar, duke dashur ta kujtojë kështu mikun e tij të ndjerë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)