Këngëtari i njohur ne zi, humb njeriun e shtrenjtë


Këngëtari i njohur Mehdin Përgjeqaj i njohur ndryshe si Meda ka humbur një person te rëndësishëm familjar. Sot tezja e Medës ka humbur jeten. Ka qenë vetë këngëtari i cili ka dhënë lajmin e trishtë. Në një postim në rrjetet sociale Meda thotë se dhimbja nuk do të shuhet sakaq shton se ajo do të mbetet gjithmonë në zemrën e tij.

“U ndave nga ne por malli dhe dhembja per ty kurr nuk do te shuhen tezja ime.
Gjithmon do te mbetesh ne zemren time edhe pse ike pa thene lamtumir, do te dua edhe me shume se sa te kam dashur!Zoti te dergofte në xhehnet.’ – shkruan ai krahas fotos me tezen.