“Po niske të tretin sot” Arbana Osmani bën pozën s*ksi, por gjithë vemendjen e merr komenti i Xhemit (FOTO)


Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vendosur të dalë sot për shopping si rrallëherë pa mikeshën e saj, Xhemi Shehun.

Duke qenë gjatë kësaj kohe i ka munguar ndonjë këshillë e saj, Arbana ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shprehet se e ndjen mungesën e Xhemit.

Arbana shfaqet në një pozë mjaft provokuese me një fund seksi dhe për këtë arsye Xhemi i ka bërë një koment epik.

“Po niske të tretin sot”, shkruan Xhemi krah fotos së Arbanës. Kujtojmë që Arbana u bë nënë për herë të dytë muajin e kaluar, teksa solli në jetë djalin e saj Diell, fryt i dashurisë me regjisorin e njohur Eduart Grishaj.