“Shifrat i manipulon qeveria”/ Mjeku lëshon deklaratën bo*mbë


Mjeku Renato Osmenaj, i njohur me pseudonimin si “Xhaxhi Doktori” nëpërmjet një postimi në Facebook shkruan se qeveria po i manipulon shifrat e viktimave të Co vid dhe jo spitali. Ai i jep të drejtë Bashës e shkruan se ai punon në Infektiv dhe e shikon se çfarë ndodh.

‘Babe! Shifrat i manipulon qeveria jo spitali! Ne jemi në punë 24 orë në ditë, por pa keqardhje po të them se Basha ka të drejtë! Edhe unë në infektiv punoj.’– shkruan mjeku në Facebook.