“I dukej komplet zona intime”, Xhesika Polo reagon papritur (Foto)


Fustani i Xhesika Polos në gjysmëfinalen e “Festivalit të Këngës” ka marrë shumë vëmendjen. Në portale u shkruajt se këngëtares i duket zona i ntime, kur në fakt në foton e postuar nga Xhesika shihet qartë se ajo ka veshur pantallona ngjyrë nu de poshtë fustanit.

Këtë e ka sqaruar edhe Xhesika me postimin e fundit në Instastory. “Kjo në të majtë ishte veshja ime në natën e dytë të Festivalit 59 në RTSH! Kjo fotoja në të djathtë është foto që po qarkullon në rrjet këto dy ditë me komente të tme rrshme me 12/24/2020 ‘Mendje të sëmura’, Xhesika Polo reagon për fotot me fustan që qarkulluan në rrjet.

Mllef e vrer! Unë sot u hasa me të dhe jam e shokuar. Nuk dua të zgjatem shumë ama dy fjalë do i them. Më vjen keq për mendjen e sëmyrë që tregon ajo foto e bërë në atë mënyrë, që ndjesia e vetme që morën nga kënga ime ishte të shkrepnin me vrap këtë foto dashak eqe që të ndiheshin pak më mirë për veten.

Veshja ime nuk është transparente dhe kjo shihet qartë në foton me cilësi! Kushdo që ka njo llosur imazhin tim do përballet me instancat përkatëse sepse nuk është normale të lëndoni njerëzit dhe të flini rehat! S’e di si ju zë gjumi. Unë gjithsesi do fle shumë e qetë sot pasi kam bërë një këngë shpirti që e kanë vlerësuar dhe e kanë dashur mijëra njerëz dhe për mua kjo ka rëndësi”, shkruan Xhesika.