A e njihni këtë vogëlushe? Sot është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar (FOTO)


Ajo është një nga moderatoret më të njohura shqiptare.

Bëhet fjalë për Dojna Memën, e cila feston sot ditëlindjen.

Padyshim nuk kishte si të mungonte dhe urimi i motrës së saj, me të cilën Dojna ka një lidhje të ngushtë.

Teksa ka postuar disa foto me moderatoren në Instastory ajo ka shkruar për të fjalët më të përzemërta.

Gjithashtu, Dojna ka postuar dhe një foto nga fëmijëria e saj, ku mund të themi se nuk ngjan shumë me pamjen që ka sot.

E gjeni dot kush është? Sot ajo është një ndër

E gjeni dot kush është? Sot ajo është një ndër