Aksident në mes të Tiranës/ Dy makina përplasen ‘kokë më kokë’, plagoset një person


Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme pranë ambasadës italiane në Tiranë.

Mësohet se në të janë përfshirë dy makina, tip “BMW” dhe tjetra “Skoda”.

Si pasojë kjo e fundit për pak është futur në brendësi të sporteleve të ambasadës italiane për shkak të përplasjes.

Nga aksidenti i fortë dyshohet se ka mbetur i plagosur drejtuesi i “Skodës”.

Policia dhe ambulanca janë nisur me urgjencë drejt vendngjarjes.