“Më ka mbetur që e vogël” Luana Vjollca zbulon vesin nga i cili nuk po shpëton dot


Një nga zakonet që na ka mbetur që nga koha e hershme është se në momentin që prek qafën duhet ti frysh dorës.

Mesa duket të njëjtin ves e ka dhe moderatorja Luana Vjollca, i cili nuk i është hequr që kur ka qenë fëmijë.

Bukuroshja e ekranit ka ndarë një video në Instastory, të shkëputur nga emisioni, ku pa vetëdije ajo prek qafën dhe më pas i fryn dorës.

“Më ka mbetur ves që e vogël që duhet fryrë dora pasi të prekësh qafën. Dhe duke qenë se skena është shtëpia ime sillem si në shtëpi.”- ka shkruar ajo krah videos.