“Ta kpus me shishe ballit”, Fatjoni nuk permbahet kundrejt Melises


Që nga dita e parë e transmetimit në ekranin e Top Channel, emisioni “Për’puthen” ka thyer çdo rekord të mundshëm shikueshmërie.

Dhe sigurisht edhe “Përputhen Prime” ka nisur me rekorde absolute të audiencës.

Ne Perputhen itore Melisa dhe Fatjo kan pasur debate por si duket ne prapasken eshte ekzagjeruarar akoma me rend , duke kercenuar Melisen me termin – Ta fus me shushe ballit nga Fatjoni por sot ne Prrime Fatjoni i kerkoi faje asaj.