Të shtëna me armë zjarri, dalin detajet e para


Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Mamurras, Lezhë.

Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar.

Të shtënat dyshohet të kenë ndodhur pas një konflikti të çastit ndërmjet dy të rinjve.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave e kapjen e autorit.