Foto nga plazhi pa reçipeta dhe fotozhenike/ Ja si duket ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar teksa pozon


Erjona Sulejmani është padyshim një nga modelet më simpatike dhe të njohura.

Me siguri, të gjithë e mbajnë mend lidhjen e saj me shqitarin Blerim Dzemaili. Ish-bashkëshortja e lojtarit të njohur shqiptar ka publikuar së fundmi disa foto.

Duket se ajo nuk ka ndërmend të ndalë pozat provokuese për ndjekësit e saj. Modelja seksi ndau me ndjekësitfotografi teksa shijonte rrezet e diellit në plazh.

Ajo pozoi e ulur në rërë duke vënë në pah edhe njëherë linjat e saj trupore tepër elegante, teksa shihet se ka mbuluar gjoksin me duar.