Spiropali ‘harron’ politikën/ Ministrja ‘dredh’ belin si asnjëherë më parë, zbulon talentin e fshehtë (VIDEO)


Ministrja Elisa Spiropali është shfaqur së fundmi në një mënyrë krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Ajo ka hyrë në një sallë ku bëhen kurse vallëzimi, duke kërcyer me koreografin.

Pamjet i ka postuar vetë ministrja në rrjetet sociale.

“Hajde më mësoni një gjë mua tani…lart lart…,”- dëgjohet të thotë Spiropali dhe vijon të kërcejë.

Por në një moment, duke i habitur të gjithë, koreografi e mbështjell për beli dhe e përkul.

Duhet thënë se nuk e kemi parë ndonjëherë kështu ministren.