Anglia shënon gol në portën e kuqezinjve


Anglia ka shënuar golin e parë në portën e kuqezinjve, në minutën e 38.

Trajneri i Anglisë ka hedhur në fushë formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion, duke i besuar kështu sulmin treshes, Stërling, Maunt dhe Kejn.