Ndeshja me Anglinë/ Tifozët “Kuqezi” kanë këtë suprizë për lojtarët e kombëtares (foto)


Tifozët Kuqezi nuk do të mungojnë në ndeshjen kundër Anglisë, që zhvillohet sot prej orës 18:00 në stadiumin “Air Albania”.

Fizikisht e kanë të pamundur të jenë, për shkak se autoritetet shtetërore nuk lejojnë grumbullimet prej pandemisë së COVID-19.

“Me sytë dhe zemrën te ju”, është mesazhi i shpalosur i TKZ në stadium, ndërkohë që nuk mungojnë as portretet e disa figurave historike të vendit tonë.