A ka ‘kohë’ për gruan në darkë? Ardit Gjebrea “pa dorashka”: Me pak organizim i bën të gjitha


I ftuar në emisionin “Why Not” Ardit Gjebrea është pyetur troç: ”A të del koha të bësh seks”, por pa siklet fare Arditi dha përgjigje,

”Do habitesh, por më del. Përtej humorit, unë besoj se me pak organizim kushdo i bën të gjitha”, u shpreh Arditi ndërsa më pas shtoi:

“Është edhe çështje prioriteti, por një ditë del për të bërë edhe punët e qejfit, edhe punët e sportit edhe angazhimet në punën ditore dhe po të jemi pak sistematik, mua një nga gjërat që më vjen keq në Tiranë kur udhëtoj lart e poshtë për inspektimet, është së sa kohë harxhojmë kot, kafe plot, muhabet pa fund.

Ndaj them që nëse nuk bën dot një gjë, sigurisht që nuk bën dot dy. Në këtë sens po të kemi një përdorim më të mirë të kohës ne mund të jem më të dobishëm”