“Idjote, pa çorape bebi”, Olta Gixhari i kthehet komentueses


Olta Gixhari duket se po shijon plotësisht mëmësinë e re. Ajo dhe Amar tashmë janë të pandarë dhe këtë na i dëshmon nga rrjetet sociale. Por duket se ka nga ata fansa që nuk lënë pa e ngacmuar aktoren për detajet që kanë të bëjnë me djalin e saj.

Një nga komentueset  është shprehur e shqetësuar për shëndetin e vogëlushit pasi ai shfaqet kembëzbathur në foto. Kometuesja ka guxuar dhe ka ofendoi aktoren.

“Idjote pa çorape bebi në këtë të ftohtë”, i shkruan ndjekësja, së cilës aktorja e njohur i është kundërpërgjigjur pa ia përtuar: “Shkruhet idiote se dua që të jesh e saktë”.

foto galeri