“Nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë” Klevis Balliu bëhet baba për herë të parë, nxjerr foton e ëmbël me vogëlushin


Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka ndarë me të gjithë ndjekësit një lajm të gëzueshëm.

Ai ka bërë të ditur se është bërë baba për herë të parë.

Krahas shkrimit ku tregon për ardhjen në jetë të djalit të tij, Balliu ka publikuar dhe një foto të ëmbël, në të cilën shfaqet me të voglin duke e mbajtur në krahë.

“Sot unë dhe bashkëudhëtarja e jetës time jemi bërë prindër për herë të parë.Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë.

Por këtë moment nuk mund të mos e ndaja me ju miqtë e mi të mirë në kohë të bukura dhe të vështira”, shkruan Balliu.

Postimi i Klevis Balliut:

Të dashur miq.
Sot kam vendosur të ndaj me ju lajmin më të rëndësishëm, më të lumtur të jetës time.

Sot unë dhe bashkëudhëtarja e jetës time jemi bërë prindër për herë të parë.
Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë.

Por këtë moment nuk mund të mos e ndaja me ju miqtë e mi të mirë në kohë të bukura dhe të vështira.

Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi.

“Sot kam vendosur të ndaj me ju lajmin më të lumtur të