“O ba të lutem”/ Vajza e “Kumbarit” të Shkodrës shpërthen në ulërima në vendin e ngjarjes (pamjet)


Bardhok Pllanaj, i njohur si “Kumbari” i Shkodrës është ekzekutuar mbrëmjen e sotme.

Bardhok Pllanaj, njihet si një biznesmen me reputacion në qytetin verior dhe me lidhje të forta politike.

Ai është arrestuar në 2018 pasi kishte një palllat 10-katësh, që 44-vjeçari e kishte ndërtuar pa lejen e organeve kompetente në lagjen “Dobraç”.

Këto janë pamjet e para nga vendi i ngjarjes ku dhe dëgjohet ulërimat therëse të vajzës së tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tv Rozafa (@tvrozafa)