“Ua, e ke takuar ti vetë?” Blendi Fevziu shtanget nga deklarata e Artan Hoxhës në emision: E dinë të gjithë


Një atentat mafioz tronditi Shkodrën të dielën në mbrëmje.

Rreth orës 21:00 Bardhok Pllanaj, 46 vjeç u ekzekutua me breshëri automatiku.

Në momentin e sulmit ai po udhëtonte me makinë në fshatin “Shtoj i Ri”.

Ndërkohë në programin “Opinion” dje në darkë është diskutuar në lidhje me këtë temë.

Moderatori Blendi Fevziu ka mbëtur  krejtësisht i habitur në momentin që Artan Hoxha po tregonte se ishte takuar personalisht me Pllanajn.

PJESE NGA BISEDA:

Artan Hoxha: Kur u takova për herë të fundit me Pllanajn…

Blendi Fevziu: E ke takuar ti more?

Artan Hoxha: Jo njëherë po shumë herë, dhe ti se më…

Blendi Fevziu: Po ç’bëje ti me të ore

Artan Hoxha: Po si ç’bëja , e takoja pra, njeri i lirë ishte ai çfarë kishte. Në Shkodër dihet se kush janë Kumbarët e vërtetë, ata ngrenë në ajër Perëndinë, jo Bardhoku të ishte aty, po dhjetë Bardhokër të mblidheshin. E dinë të gjithë.