E ndjek nga pas dhe që llon me breshëri/ Publikohet momenti kur Koço Buzo vr et gruan në Elbasan (Video)


Publikohen pamjet e vrasjes së rëndë në Elbasan, ku 58-vjeçari, Koço Buzo, ekzekutoi me kallashnikov bashkëshorten e tij, 54-vjeçaren Liljana Buzo,, menjëherë sapo kjo e fundit kishte dalë nga ambientet e Gjykatës.

Siç shikohet në videon e publikuar nga JOQ, Koço Buzo, vrapon pas bashkëshortes së tij, e cila ishte e shoqëruar nga dy djemtë e saj dhe e qëllon atë nga mbrapa.

Menjëherë ka ndwrhyrw një nga personat që ka qenë me 54-vjeçaren dhe i kapin armën. Fill pas këtij momenti, ndodh edhe një përplasje fizike mes personit dhe ish-policit, i cili shihet qw nuk e dorëzon armën. Viktima shihet e vdekur në derën e një dyqani.

Pwrmendim se kjo ngjarje e rëndë u regjistrua para pak ditwsh. Koço Buzo u shpreh në polici se e vrau bashkëshorten, pasi nuk pranonte të divorcohej. Ai i kishte thënë që kurrë nuk do ndahej nga ajo.