Lajm i dhimbshëm! Ndahet nga jeta në moshë të re shefi i Komisariatit të këtij qyteti


Ndahet nga jeta në moshë të re shefi i Komisariatit të Lushnjes, Adrian Matani.

Miq, kolegë dhe shokë nga radhët e Policisë se Shtetit kanë postuar nëpër rrjetet sociale mesazhe të shumta për humbjen e parakohshme të kolegut të tyre.

Dyshohet se 45-vjeçari Adrian Matani,  ka pësuar infarkt në banesën e tij në Tiranë.

Ndonësr u dërgua në spital nga familjarët e tij, ai nuk mundi të jetonte.

Metani prej vitesh ishte pjesë e strukturave të Policisë së Shtetit, ku kishte ngjitur me radhë dhe shkallët e hirearkisë, ndërsa së fundi ishte shef i komisariatit të Lushnjes.

33407cfc Fc1c 4e45 9f5b 701e451ff03a