Me VIDEO! Arrestohet Princi i Përputhen!


Konkurenti i ‘Përputhen’, Princ Mile është arrestuar nga policia e Tiranës, por nuk dihet se pse.

Në rrjet po qarkullon një video në të cilën princi shihet në pranga dhe shoqërohet nga efektivët e policisë drejt komisariatit.