Pas ‘përzuri’ kandidatët, Basha pret aleatin e tij Fatmir Mediun


Lulzim Basha ka pritur në takim individual aleatin e tij Fatmir Mediu pasi mbaroi takimin me kandidatët.

Kujtojmë se Fatmir Mediu mori mandatin e deputetit në zgjedhjet e 25 prillit, i cili ishte renditur në vend të 7 në listën e Tiranës.

Ai është shfaqur në zyrat e selisë blu menjëherë pasi ka përfunduar takimi i Lulzim Bashës me kandidatët fitues dhe jo fitues në listat e 25 prillit.