“Shëtit si pasha i madh” Artan Hoxha tregon çfarë ndodhi kur Rama po kalonte në Lungomare (VIDEO)


Gazetari i njohur Artan Hoxha ka nxjerrë një sot një video ku shihet që eskorta e kryeministrit Edi Rama po kalon në Lungomare, Vlorë.

Në pamjet e publikuara , dëgjohet një person që thërret: Rama ik.

Ky detaj i ka bërë përshtypje Hoxhës, i cili ka reaguar menjëherë.

“Po edhe pse je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda nga mbrapa…

Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare..”, shkruan Hoxha.

REAGIMI I PLOTE

Ja mandatin e trete e more.

Hyre në histori, qe aq shume e deshe…

Shetit në Lungomare me nje taborr “asqere”, si pasha i madh…

Po edhe pse je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda nga mbrapa…

Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare…