S’ka më dyshime! Vajza e ministrit Peleshi dhe Romeo Veshaj në lidhje, video


Pas disa muajve që Aleksia Peleshi dhe Romeo Vesha kanë trazuar rrjetin, pasditen e sotme, aleksia ka publikuar një video ku shihet në një makinë me Veshaj.

Me një muzikë në sfond, dyshja shihen të qetë krah njëri-tjetrit. Të jetë kjo një video që konfirmon lidhjen mes tyre?

Këto janë pamjet e para që publikohen hapur në rrjet pas shumë e shumë fotove ku dyshja janë munduar të mbulojnë njëri-tjetrin.