Habit Jemin Gjana/ Në sy të gazetarëve, heq çamçakëzin nga goja dhe e ngjit poshtë tavolinës


Ish-deputeti i PD Jemin Gjana ka bërë sot një gjest të pazakontë gjatë një konference për shtyp.

Duke folur për procesin e zgjedhjeve brenda partisë që do të mbahet më 13 qershor, teksa i është drejtuar kamerave,  në sy të gazetarëve ai ka nxjerrë çamçakëzin nga goja dhe e ka ngjitur poshtë tavolinës.

Më poshtë ndiqni veprimin e kryetarit të Komisionit të Zgjedhjeve brenda PD:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by #jepiplako (@altin_tufa)