“Humbje e madhe për ne”/ Fjolla Morina e prekur për ndarjen nga jeta të ish-shefit të policisë së Ulqinit


Këngëtarja kosovare Fjolla Morina, ka reaguar e prekur pas gjetjes së trupit të pajetë të ish-shefit të policisë së Ulqinit Rudolf Elezović.

Morina teksa tregon miqesinë e ngushtë me Elezoviç, i shpreh ngushëllime familjarëve të të ndjerit.

“Miku im i Dolfi shume veshtire po e kom te shkruaj per ty. Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve. Nje humbje e madhe per ne. Kujtimi i tij do te jete ne zemrat tona. Ngushllime”, shkruan këngëtarja në Instagram.