Nuk i kishim parë ndonjëherë kështu/ Armina dhe Shkëlzeni më të dashuruar se kurrë, dalin pamjet romantike


Para pak ditësh Armina Mevlani festoi 30 vjetorin dhe organizoi një super festë me familjarë dhe të njohur.

Ndërkohë sot nga tregoi me një video pak sekonda nga ditëlindja e saj.

Disa foto dhe video i pamë nga të ftuarit dhe të tjerët nga vetë blogerja.

Ama së fundmi Armina ka vendosur të na japë një pamje më të qartë të festës me një video të  shkurtër të publikuar në rrjetet sociale.

Aty shfaqet teksa kërcen me Shkëlzenin, një rast shumë i rrallë ku çifti dalin hapur në mënyrën më romantike të mundshme. Megjithëse kanë shumë vite bashkë, raportin e mbajnë disi larg vëmendjes së publikut, ndaj na habiti pak kjo video. Por dashuria e tillë është dhe ka ca momente kur nevoja për të ndarë lumturinë me të tjerët është shumë e madhe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)