Lajm i trishtë/ Aksidenti i merr jetën ish-konkurrentes shqiptare në programin e njohur të dashurisë


Një aksident i rëndë i ka marrë jetën ish-konkurrentes së programit të dashurisë “It’s my love” në Kosovë.

Mësohet se përplasja tragjike ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Ferizaj, dhe për pasojë ka ndërruar jetë Gresa Restelica.

Aksidenti ndodhi në orën 04:30 të mëngjesit. Pëveç 18-vjeçares që humbi jetën, nga ky aksident lëndime trupore pësoi edhe një vajzë tjetër e cila është dërguar për trajtim mjekësor.

Gresa ishte e pranishme në “It’s My Love” vetëm në një episod. Ajo njihej gjithashtu edhe si modele duke marrë pjesë në klipe muzikore.

Lajm i trishtë/ Aksidenti tragjik i merr jetën ish-konkurrentes

Lajm i trishtë/ Aksidenti tragjik i merr jetën ish-konkurrentes

Lajm i trishtë/ Aksidenti tragjik i merr jetën ish-konkurrentes