Mos e humbisni videon! Po imitonte sesi këndonte, Elvana Gjata çohet dhe kap për fyti Ylli Limanin


Edhe pse ka vetëm dy ditë që ka dalë, E di dhe marre, bashkëpunimi muzikor mes Elvana Gjatës dhe Ylli Limanin po shndërrohet në hit.

Po aq fantastike sa është pjesa e klipit, aq edhe të bukura janë ngjarjet pas kamerave.

Vetë Ylli ka ndarë sot disa momente nga përgatitja e klipit, ku duket që ai i bën disa shaka të vogla Elvanës.

Ndërsa këndon duke imituar Elvanën, tek këngër “Kunadhe” dhe “Loti” dhe të gjithë qeshin, Elvana çohet dhe me shaka i hedh duart në fyt Yllit.

Ndiqeni më poshtë…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)