Mos e humbisni! Kërcimi i Beatrix dhe Donaldit në sy të gjithë banorëve ‘nxeh’ situatën


Për të gjithë ata që thonë se Beatriksi dhe Donaldi janë ndarë nuk karë parë këtë video.

Ata sollën një kërcim ‘hot’ me këngën e filmit “50 hijet e Greit”, “Earned It”.

Dyshja duken më të lumtur se kurrë duke shijuar momentet e bukura me njëri-tjetrin e ndërsa ky moment i veçantë mes tyre ka shkaktuar dhe të qeshura te banorët, për mënyrën e interpretimit.