Publikimi i mesazhit të diplomatit/ Haxhiu: Një president nuk e bën...

0
Analisti dhe gazetari Baton Haxhiu thotë se publikimi i mesazheve të Metës me ambasadorin e një vendi të huaj i akredituar në Tiranë, është...

Ku po arratiset Marina Vjollca? Ja kush e shoqëron

0
Prej disa kohësh, Marina Vjollca moderon çdo të shtunë emisionin “Klanifornia” Ndërsa, pak minut më parë, moderatorja bukuroshe ka publikuar një foto nga makina, ku...

Na ndiqni në rrjetet sociale

22,715FansaPëlqeje
293NdjekësitNdjek
253AbonentëAbonohu

MË TË LEXUARAT

Minutë pas minute