“Mësoni të pushoni, kur nuk keni çfarë thoni” Mjeku Kalo ka...

0
Mjeku infeksionist Tritan Kalo ka dhënë sërish një mesazh shumë të rëndësishëm. Ai shigjeton politikanët duke i quajtur në mënyrë direkte gjithollogë dhe militantë të...

Një trup perfekt si i Ronelës/ Këngëtarja tregon format me bikini,...

0
Këngëtarja Ronela Hajati është një nga personazhet më të njohura në publikun shqiptar. E njohur për natyrën e saj pa komplekse, ajo merr vëmendje edhe...

Na ndiqni në rrjetet sociale

22,717FansaPëlqeje
294NdjekësitNdjek
253AbonentëAbonohu

MË TË LEXUARAT

Minutë pas minute