“Virusi do të vazhdojë”/ Pipero: Nuk besoj të ketë një valë...

0
Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero shprehet se nuk do të ketë një valë të dytë të pandemisë. Ndër të tjera, mjeku infeksionist tregoi se virusi...

Nënë për herë të parë, Olta Boka emocionon me fjalët për...

0
Këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partner ii saj Ivi Rrokaj janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë...

Na ndiqni në rrjetet sociale

23,398FansaPëlqeje
297NdjekësitNdjek
253AbonentëAbonohu

MË TË LEXUARAT

Minutë pas minute