A do të kemi një mbyllje të dytë? Manastirliu e lë...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur në lidhje me situatën e shkaktuar nga pandemia. Vetëm ditën e sotme janë shënuar 117 raste të...

“Ti je me mua në çdo moment” Rudina Dembacaj e pikëlluar...

0
Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj para disa ditësh përjetoi një dhimbje të thellë pasi babai i saj u nda nga jeta. Shpeshherë ajo...

Na ndiqni në rrjetet sociale

23,362FansaPëlqeje
297NdjekësitNdjek
253AbonentëAbonohu

MË TË LEXUARAT

Minutë pas minute