Matje e temperaturës e dezinfektim, si do bëhet hapja e çerdheve...

0
Nga 1 qershori, festa e fëmijëve, do të happen të gjitha çerdhet dhe kopshtet në Shqipëri. Vendimi i marrë nga qeveria do të aplikohet...

Gjatë karantinës u izolua në fshat, Rita Ora tregon çfarë bëri

0
Këngëtarja shqiptare Rita Ora ishte protagonistja e radhës e "Vogue", ku tregoi se si e ka kaluar karantinën. “Të jetosh në këto kohë të çmendura...

Na ndiqni në rrjetet sociale

22,751FansaPëlqeje
297NdjekësitNdjek
253AbonentëAbonohu

MË TË LEXUARAT

Minutë pas minute