“Tradhtia e Donaldit”, imami kërkon mbylljen urgjente të “Big Brother”: Degjeneruese

0
Historitë e dashurisë në disa nga spektaklet argëtuese, si “Big Brother” apo “Përputhen” kanë marrë përmasa gjigande. Duket sikur të gjithë shqiptarët po diskutojnë...

Janë NDARË? Vajza e Niko Peleshit dhe Romeo Veshaj s’e kanë...

0
Vajza e Niko Peleshit, Aleksia dhe aktori Romeo Veshaj po përflitet se janë ndarë. Aleksia prej disa kohësh u ‘zhduket’ nga rrjetet sociale por...

Na ndiqni në rrjetet sociale

27,199FansaPëlqeje
297NdjekësitNdjek
253AbonentëAbonohu

MË TË LEXUARAT

Minutë pas minute